Merhaba
Mevsim bahara evrildi…
Gun gecmiyor ki uzerimizdeki baskı ve somuru artmasın. AKP iktidarı kendi gibi duşunmeyen kendinden olmayan herkese azgınca saldırıyor.

Bu saldırılardan en fazla nasibini alan kuşkusuz sanat alanıdır. Oyunlar yasaklanıyor, sanatcılar tutuklanıyor, konserler yasak- lanıyor, sanatcıların başına para odulu konuluyor…

Grup Yorum her donem iktidarların hedefi olmuştur. Sazıyla sozuyle gercekleri anlatmış, gercekleri taşımıştır halka. Son konserine bir milyon kişi katılmış ve hep bir agızdan sosyalizm ve bagımsızlık turkuleri soylenmiştir.

AKP iktidarının korkusu buyuk. Bu gucten korkuyor işte… Bir milyon kişinin hep bir agızdan konuşmasından… Halkların ceph- eden savaşmasından korkuyor.

Korkusu oyle bir aşamaya gelmiştir ki teror listesi yayınlamış ve 6 Grup Yorum elemanını da ‘ARANAN TERORiSTLER’ listesine ekleyerek olu ya da diri başına 300.000 TL odul koymuştur. AKP
faşizminin Grup Yorum’u halktan koparma cabaları boşunadır. Halk, evlerinin duvarına yazdıkları ‘Grup Yorum Bizim Evde’ sloganı ile bagrına basmıştır.

DERGİYİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Yazılar